Benim Küçük Üçkağıtçım - Kitap Paylaşım

Benim Küçük Üçkağıtçım

İlkokuldayken çok sevdiğim ancak bir arkadaş kurbanı olan kitabımı yıllar sonra bir sahafta buldum.

Benim için hem okuması keyifli, hem de anlattıkları ile hala günümüz koşullarına ışık tutan bir kitap. Yeni basımı yok, anladığım kadarıyla olamayacak da.

Ücretsiz indirmek için: https://gum.co/benim-kucuk-uckagitcim

benim kucuk uckagitcim indir

Can Yayınlarına ait Kardeş Kitaplar serisinden çıkan bu kitabı ararken yayınevi ile de görüştüm. Ancak maalesef oradaki görevlilerin bu kitaptan haberi yok. Yaptıkları kontrol sonucu da yayın hakkının kendilerinde olmadığını söylediler. Bu şekilde rahatlıkla paylaşabiliyorum.

Kitabın arka kapak yazısı:

İsveçli genç bir yazar olan Sven Wernström'ün yazdığı bu kitabı gülerek, eğlenerek, kendinizi kaptırarak okurken, hiç farkına varmadan, çok şeyler öğrendiğinizi göreceksiniz. Bu kitabı okuyunca gerçekten beğenecek olursanız, büyüklerinize de okutmaya çalışın. Ama Benim Küçük Üçkâğıtçım adlı bu kitabın çok şeyler öğrettiğini sakın onlara söylemeyin. Sakın ha.

Ücretsiz indirmek için:

https://gum.co/benim-kucuk-uckagitcim

"I want this" tuşuna bastıktan sonra mail adresinizi ve ücret kısmına "0" yazarak indirebilirsiniz.

Eğer kitabı sizinle paylaştığım için bana bahşiş vermek isterseniz farklı bir rakam da yazabilirsiniz.

 

Çelik ve alüminyum yapı, kaynaklı imalat, demiryolu araçları, akreditasyon standartları, yönetim sistemleri gibi bir çok alanda danışmanlık, eğitim, denetim, belgelendirme faaliyetleri için...

EN 1090, ISO 3834, EN 15085...

EN 1090, ISO 3834, EN 15085 ve ilgli standartlarda bakanlık ve kamu kuruluşları personelleri eğitimlerinden, Türkak belgelendirme denetimleri, belgelendirme kuruluşları ve onaylanmış kuruluşlara danışmanlık ve eğitim, ürün ve sistem belgelendirme denetimleri, imalatçı firmalara eğitim ve danışnamlık, bireysel ve kurumsal eğitimlere kadar tüm seviyelerde alanında en tecrübeli ve bilgili hizmet.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Çelik ve alüminyum yapı uygulamaları (EN 1090), kaynaklı imalat (ISO 3834), demiryolu araçları (EN 15085), kaynak mühendisliği uygulamaları (IWE/EWE, PQR, WPS, WPQ...), yönetim sistemleri (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 19011, 31000...), akreditasyon (ISO 17020, ISO 17024, ISO 17065...) gibi üretim sektörünün ihtiyacı olan tüm konularda eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile gerekli yönlendirme çalışmaları.

İLKER ERGÜN

Makina ve Kaynak Mühendisi olan İlker Ergün, 2002 yılından beri sektörün öncü kuruluşlarında üretim va kalite departmanlarında görev yapmıştır. 2014 yılında bir onaylanmış kuruluşta komite üyeliği olarak başlayan bireysel hizmetlerine zamanla yenilerini ekleyerek birçok kamu ve özel kuruluş ile derneğe ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmuştur. Halen bu alanlarda danışmanlık, eğitim, denetim faaliyetlerine devam etmektedir.